SÜRGŐSSÉGI ÜGYELET

Kutyák és macskák részére
0-24-ig

IDŐPONTFOGLALÁS SZAKRENDELÉSEINKRE

Kattintson ide az online időpontfoglaláshoz →

IDŐPONTFOGLALÁS
ÁLTALÁNOS RENDELÉSEINKRE

Recepciónkon minden nap 8-20 óráig
+36 1 350 0361, +36 1 350 1166

BUDAPESTI
ÁLLATKÓRHÁZ

Budapest, 1135 (XII. kerület)
Lehel u. 43.

Kisemlősök (nyúl, tengerimalac,
aranyhörcsög, vadászgörény) és egyes
egzotikus állatok ellátása

Dr Matskási Imola

Szerda 10:00 – 13:30 és 14:00 – 15:30
Péntek 15:00 – 18:30

Morbi ullamcorper tempus tellus non ullamcorper. Aenean pellentesque, nulla vitae feugiat rutrum, ipsum lectus vulputate enim, sed commodo felis arcu tempus ligula. Suspendisse interdum felis mauris, at porttitor nunc feugiat aliquam. Praesent dapibus tortor lacus, vel mattis sem volutpat non. Morbi blandit eros pharetra justo eleifend, ac iaculis augue euismod. Nulla quis metus odio. In tincidunt sapien ultrices erat gravida, eget consectetur velit semper. Suspendisse ac odio fringilla, aliquam risus in, rutrum ante. Ut ligula orci, fringilla at ex non, laoreet finibus nisl. Duis eget libero ex. Sed efficitur, dolor a commodo dignissim, libero arcu sagittis enim, nec vulputate augue massa venenatis purus. Morbi arcu mauris, pharetra eget sollicitudin ut, viverra in velit. Suspendisse tempor viverra urna et tempus. Suspendisse vehicula sollicitudin auctor.

Suspendisse dictum nulla sed purus porttitor ultrices. Sed euismod cursus mollis. Proin sed convallis libero. Morbi facilisis scelerisque lobortis. Duis a interdum ante. Mauris non libero viverra, molestie augue at, tempor nulla. Aenean eu iaculis dui, non pulvinar mi. Integer ultricies sollicitudin dui, quis consectetur est efficitur id. Donec ullamcorper consectetur dolor vitae dictum. Etiam quis massa elementum, mattis nisl vitae, vestibulum ipsum. Quisque consectetur porttitor magna sit amet dapibus. Phasellus vitae nulla tortor. Vestibulum id purus maximus, malesuada mauris ut, viverra nisi.

Proin vehicula, tellus sed venenatis pellentesque, dolor lorem aliquam purus, in elementum leo mauris ut mi. Nunc facilisis ex at ante lacinia finibus. Cras placerat, est vitae consequat varius, eros mauris rutrum sapien, ut faucibus tortor quam id orci. Donec elementum finibus eleifend. Suspendisse potenti. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Sed sed nisi a odio viverra laoreet ullamcorper at lorem. Fusce iaculis, tortor at tempor fringilla, justo sem auctor sapien, vel eleifend massa odio at lorem. Phasellus rhoncus molestie elit sit amet ultrices. Ut vel libero eu magna lobortis dictum ut ut metus. Sed congue porta diam, sed malesuada ligula facilisis sit amet. Fusce ac nunc vel tortor venenatis egestas. Nulla fermentum accumsan feugiat.

Éjszakai ügyelet

Kedves Gazdik!

Kórházunkban jelenleg éjszakai
ügyelet működik!

Éjszakai ügyelet: H-P:
Hétvégi ügyelet: Szo-V:

Kórház rendje

Hamarosan elérhető
időpontfoglalási rendszerünk

Kedves Gazdik!

Az időpontfoglalási rendszerünk jelenleg még fejlesztés alatt áll, elkészüléséig még szíves türelmüket kérjük!
Addig is időpontfoglalásra személyesen vagy telefonon van lehetőség.

Telefonszámaink:

Kórház rendje