Sürgősségi ügyelet

Időpontfoglalás
szakrendeléseinkre

IDŐPONTFOGLALÁS ÁLTALÁNOS RENDELÉSEINKRE

Kisemlősök (nyúl, tengerimalac, aranyhörcsög, vadászgörény)
és egyes egzotikus állatok ellátása

Dr. Matskási Imola

Péntek: 15:00-18:30

Dr. Matskási Imola

Bemutatkozás
2000-ben végeztem az Állatorvostudományi Egyetemen. 2005 óta kisebb megszakítással a Budapesti Állatkórház csapatát erősítem. Kezdetben kutyák és macskák ügyeleti, belgyógyászati, sebészeti ellátásában vettem részt, későbbiekben érdeklődésem az egzotikus állatok gyógyítása felé irányult, mivel magam is tulajdonosa vagyok számos tengerimalacnak és nyuszinak. Az állatorvosláson belül a szakosodásomat is ez vezérelte. 2012-ben Egzotikus állatok szakállatorvosa, 2014-ben Klinikus kisállatgyógyász szakállatorvosi diplomát  szereztem. Tudásomat folyamatosan bővítem belföldi és külföldi konferenciákon, illetve szakmai workshopokon.

Szolgáltatások

Jelenleg rágcsálók, nyulak, kisemlősök belgyógyászati, sebészeti, fogászati ellátását végzem.